Bar Güvenliği

Bar Güvenlik Hizmetleri alanında uzman bir şirket olarak öncelikli olarak profesyonel bar güvenliği elemanının bodyguard (bar fedaisi) olmadığını öncelikli ilkemiz olarak belirtmek isteriz. Elit, Seçkin ve kaliteli cafe&bar güvenliği hizmetlerimiz sadece kaliteli mekanlar ve kaliteli güvenlik personeli ile temin edilmektedir. Şirketimizin bar güvenliği anlayışına göre en önemli kriter, “eğlence mekanında kavga eden bar güvenlik görevlisi değil, olası olaylar karşısında […]

devam...

Bar Güvenlik Hizmetleri alanında uzman bir şirket olarak öncelikli olarak profesyonel bar güvenliği elemanının bodyguard (bar fedaisi) olmadığını öncelikli ilkemiz olarak belirtmek isteriz.

Elit, Seçkin ve kaliteli cafe&bar güvenliği hizmetlerimiz sadece kaliteli mekanlar ve kaliteli güvenlik personeli ile temin edilmektedir. Şirketimizin bar güvenliği anlayışına göre en önemli kriter, “eğlence mekanında kavga eden bar güvenlik görevlisi değil, olası olaylar karşısında profesyonelce davranan güvenlik ile koruma sağlamaktır“. İşletmeci ve firmamızın ortak amacı, kavga çıkararak diğer müşterileri rahatsız eden bir koruma ve güvenlik anlayışı olamaz.  Gereksiz ve ölçüsüz şiddet uygulayan mekanların kalitesi tartışılır, işletmeye zarar verir…

Bu ilkeler kapsamında halk dilinde fedai veya bodyguard olarak isimlendirilen bar güvenlik görevlisi kavramı yerine, nerede ne yapacağını bilen, Özel Güvenlik Kimlik kartına sahip, özel eğitimli ve tecrübeli personel sağlamaktayız. Bunun yanı sıra koruma ve güvenliğini sağladığımız barın 5188 sayılı kanun kapsamında “özel güvenlik izin belgesinin” de bulunmasını (veya bu belgenin alınmasını) da ön şart olarak kabul etmekteyiz.

Alkol alındıktan sonra karşılıklı bir tartışmada tartışmayı profesyonel bir şekilde sonlandırma tekniği bilen, kavgayı büyütmeyen, en ufak bir tartışma çıkacak yere müdahale edip, tarafları yatıştırıp, hiç kimseyi üzmeden olayı sonlandıracak kişilerdir.
Kaliteli bir barda bulunması şart olan a) Bar dış güvenliği ve b) Bar iç güvenliği anlayışımız ve işletmenin genel kurallarına uyumlu olmak üzere

BAR DIŞI GÜVENLİK:
Cafe-Disco-Bar giriş kapısında; Takım elbiseli, şık ve bakımlı, son derece nazik, ciddi ve gereksiz konuşmayan, çevresini müşterileri rahatsız etmeden süzen, halkla ilişkileri güçlü, girişlerdeki trafik akışını kapamamak üzere huzurlu bir giriş ve çıkış yönlendirme hizmeti sağlanırken, sürekli bar iç güvenliği ile haberleşme sağlanır.

BAR İÇİ GÜVENLİK:
Bar içerisinde ; “Orada olduğunu eğlenen misafirlere hissettirmeyen”, ciddi, müşteriler ile laubali olmayan, dikkatli ve kibar, alkol alındıktan sonra karşılıklı bir tartışmada tartışmayı profesyonel bir şekilde sonlandırma tekniğini bilen, kavgayı büyütmeyen, en ufak bir tartışma çıkacak yere müdahale edip, tarafları yatıştırıp, hiç kimseyi üzmeden olayı sonlandıracak güvenlik görevlileri ile özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Bar içi güvenlik hizmeti kapsamında; Bar işletmecisi tarafından başka bir kural getirilmedi ise görevlimiz, barın içerisinde eğlenen bir müşteri hakkında şikayet olduğunda, müşteriyi eğlenmeye devam etmeye davet eder ve şikayet edilen şahsı uzaktan gözlemlemek ve gerektiğinde usulüne uygun müdahale etmek görev ve yetkisine sahiptir. Şayet uygunsuz bir durum tespit edilirse bar güvenliği personelimiz şahsın kendisine “Sizinle dışarıda biraz konuşmamız gerekiyor” diyerek kararlı ama nazik bir şekilde konuşmalı, davete icabet edilmezse uygun ve kibar bir şekilde bar dışına çıkışı sağlanır. Şikayetçi olan müşteri ise bardan ayrılacağı zaman emniyetli bir biçiminde aracına kadar eşlik edilerek mekandan sağlıklı şekilde ayrılması temin edilir…

Tüm bunların yanısıra önceliğimiz özel güvenlik hizmeti verilecek barın güvenliği için gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması ve işletme sahibi ile genel kuralların tespiti ve uygulama içerisinde oryantasyon sağlanarak daha kaliteli bar güvenliği temin etmek üzere sürekli drill çalışmaları sağlamaktır.

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız