Eğitim Kurumları Güvenliği ve Okul güvenlik modeli

Eğitim Kurumları güvenliği ve Okul güvenliği hizmetleri başarıyla uyguladığımız okul güvenlik modeli ile sağlanmakta, Okullarda, Üniversite kampüslerinde, Dershanelerde oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda ISP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak hizmet vermekteyiz.   ISP olarak; Öğrencilerin şiddetten korunması, suç işleyecek zeminin ortadan kaldırılması için fiziki tedbirleri gözden geçirerek, kamera ve alarm […]

devam...

Eğitim Kurumları güvenliği ve Okul güvenliği hizmetleri başarıyla uyguladığımız okul güvenlik modeli ile sağlanmakta, Okullarda, Üniversite kampüslerinde, Dershanelerde oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda ISP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak hizmet vermekteyiz.  

ISP olarak; Öğrencilerin şiddetten korunması, suç işleyecek zeminin ortadan kaldırılması için fiziki tedbirleri gözden geçirerek, kamera ve alarm sistemlerini kullanmak suretiyle hizmet sunmaktayız.

Okul Güvenlik Kamera Sistemleri

Okul Güvenlik Kamera Sistemleri

Okuldaki suç ve şiddet olayları okulun içinde bulunduğu çevrenin yansımasıdır. Okulun büyüklüğü ve şiddet olaylarının sıklığı doğru orantılıdır. Her 100 okuldan 10’u şiddet olaylarına sahne olduklarını, öğrencilerinin fiziksel olarak saldırıya maruz kaldıklarını raporla belirtmişlerdir.

      Okul güvenliği bölge olarak ele alındığında ;
  1 . Okul ile ev arasındaki
  2 . Okul içindeki güvenlik

      Olmak üzere 2 bölüme ayrılır.

Öğretmen ve öğrencilerin kendisini güvende hissetmediği ortamlarda etkili bir öğretim ve öğrenmenin gerçekleştirilmesi çok zordur.

Üniversite Kampüs Güvenlik Hizmetleri

Üniversite Kampüs Güvenlik Hizmetleri

Sonuç olarak firmamızca okulların güvenli yerler olmaları için gerekli önlemler alınmakta ve okullar, fakülteler, üniversite kampüsleri ve tüm eğitim kurumlarında görevlendirilen özel güvenlik görevlilerimize Eğitim Kurumları Riskleri ve Önlemleri hakkında meslek içi eğitim verilmek suretiyle devlet ve özel okul güvenlik hizmetlerini başarı ile sürdürmekteyiz.

4 ilintili bilgi. Konu: “Eğitim Kurumları Güvenliği ve Okul güvenlik modeli”

  1. […] Eğitim Kurumları Güvenliği […]

  2. […] konusunda uzman bir şirket olan ISP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ, uyguladığı  okul güvenlik modeli ile okul ile ilgili fiziki güvenliği artırıcı önlemler de saptanarak okulların […]

  3. […] 7 kapsamına giren diğer görevler ve ISP üniversite güvenlik hizmetleri uygulama kuralları ( Eğitim Kurumları Güvenliği ve Okul güvenlik modeli ) çerçevesinde ifa edilir. » Üniversite Güvenlik Hizmetleri hakkındaİlgili Konular […]

  4. […] okulları (Polis Koleji, Sağlık koleji gibi) niteliğindeki kolejlerde özel güvenlik, ISP AŞ. okul güvenlik modeli ile temin edilmekte, okulla ilgili fiziki açıdan güvenliği artırıcı tedbirler tespit edilerek […] 
 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız