Şantiye Güvenliği

İnşaat güvenliği ve şantiye güvenliği konusunda uzman şirketimiz, inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu  köprü, yol, baraj, liman, petrol tesisi, toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.  ISP Özel Güvenlik şirketi,  gerek kamu inşaat sektörü ve gerekse özel inşaat sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının etüt ve proje aşamasından sonra inşaat safhasına geçilmesini […]

devam...

İnşaat güvenliği ve şantiye güvenliği konusunda uzman şirketimiz, inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu  köprü, yol, baraj, liman, petrol tesisi, toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır. 

ISP Özel Güvenlik şirketi,  gerek kamu inşaat sektörü ve gerekse özel inşaat sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının etüt ve proje aşamasından sonra inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik stratejilerini oluşturmayı ilke edinmiştir.

inşaat güvenliği

Şantiye ve inşaat güvenliği

Gerek can güvenliği, gerekse inşaat malzeme ve ekipmanlarını hırsızlık, yağma, sabotaj, mala zarar verme gibi suç ve hareketlerden koruma amacı ile ISP AŞ. tarafından verilen inşaat ve şantiye güvenliği hizmetlerinde dikkat edilmesine özen gösterdiğimiz bazı hususlar şunlardır ; 

  1. Sahanın rölevesi temin edilerek, çalışma sahası ve şantiye sınırları tespit  edilerek, sahaya giriş çıkış noktaları kontrol altında tutulmalı, şantiyenin çevre güvenliğini sağlayacak önlemler alınmalıdır.
  2. İnşaat çevre çitinin tipi ve güzergahı tespit edilerek bu alanlarda rutin devriye hizmetleri verilmelidir.
  3. Şantiye enerji hattı, elektrik ile çalışacak güvenlik sistemleri de dikkate alınarak o kontrol edilmelidir.
  4. İnşaat sahasının altyapı hatları araştırılmalı, su, telefon ve güvenlik açısından gerekli ise internet bağlantıları dahi kontrol edilmelidir.
  5. Araçlar için oto park, tamirhane, yedek parça deposu gibi ayrılacak yerler ve şantiye içi yollar ile şantiyede kullanılacak iş makinaları kontrol edilmelidir.
  6. Şantiyede ortalama kaç  işçi ve teknik elamanın çalışacağı, bunlardan ne kadarının şantiyede kalacağı öğrenilmeli ve  işçilerin dinlenme tesisleri, yemekhane, kantin, soyunup giyinme, yatakhane, tuvalet yerleri, varsa lojmanlar belirlenmeli, bu yerler için gerekli güvenlik kontrolleri uygulanmalıdır.
  7. Tüm tesisatlar, kanalizasyon ve foseptik yerleri belirlenerek periyodik kontroller yapılmalıdır.
  8. Beton santralı, kule, vinç, kantar binası gibi sabit tesislerin yerleri, çöp ve atık malzeme toplama noktaları, tespit edilerek, güvenlik altında tutulmalıdır.
  9. İş kazalarında müraacaat edilecek sigorta hastanesi, acil durumlarda gidilebilecek en yakın poliklinik ve eczane tespit edilmelidir.

ŞANTİYE GÜVENLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ ŞANTİYELERE İLİŞKİN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI:

Etiler Şantiye Güvenliği için özel güvenlik personelleri

İstanbul Avrupa Yakası – Etiler ‘de bulunan yeni güvenlik projesi kapsamında, inşaat ve şantiye güvenliğinde çalışmak üzere bay özel güvenlik görevlileri aranmaktadır. Etiler, Levent, Şişli, Maslak, Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer, Levent ve yakın bölgelerde ikamet etmek öncelikli tercih nedenidir. Müracaatta bulunmak isteyen özel güvenlik görevlisi adaylarında aranılan özellikler: Özel güvenlik kimlik kartı olmalı, 20-40 yaş arası, Gece vardiyasında çalışabilecek engeli […]

The post Etiler Şantiye Güvenliği için özel güvenlik personelleri first appeared on ISP Özel Güvenlik İş İlanları.>
Read more ...

Bayrampaşa Şantiye Güvenliği için güvenlik elemanı

İstanbul Avrupa Yakası – Bayrampaşa ‘daki inşaat ve şantiye güvenliğinde çalışmak üzere bay özel güvenlik elemanları aranmaktadır. Aksaray, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Topkapı, Tozkoparan ve yakın bölgede ikamet etmek öncelikli tercih sebebidir. Başvuru yapacak özel güvenlik görevlisi adaylarında aranılan özellikler: Özel güvenlik kimlik kartı olmalı, 20-40 yaş arası, Gece vardiyasında çalışabilecek durumda olmalı, Şantiye ve İnşaat güvenliği konularında tecrübeli olmalı. […]

The post Bayrampaşa Şantiye Güvenliği için güvenlik elemanı first appeared on ISP Özel Güvenlik İş İlanları.>
Read more ...

Güngören İnşaat Güvenliği için güvenlik personeli

İstanbul Avrupa Yakası – Bakırköy Güngören ‘de bulunan inşaat ve şantiye güvenliğinde görevlendirilmek üzere bay özel güvenlik görevlileri aranmaktadır. Bağcılar, Güngören, Esenler, Bakırköy ve çevresinde oturan adaylar tercih nedenidir. Müracaat yapacak özel güvenlik personeli adaylarında aranılan özellikler: Özel güvenlik kimlik kartı sahibi bulunmalı, 20-40 yaş arası, Gece vardiyasında çalışabilecek engeli bulunmamalı, Şantiye ve İnşaat güvenliği hususunda tecrübeli olmalı. Proje İş şartları: Maaş+SSK+Yemek ücreti+Yol […]

The post Güngören İnşaat Güvenliği için güvenlik personeli first appeared on ISP Özel Güvenlik İş İlanları.>
Read more ...

Üsküdar Şantiye Güvenliği için güvenlik personelleri

İstanbul Anadolu Yakası – Üsküdar ’da bulunan şantiye ve inşaat güvenliğinde görevlendirilecek bay özel güvenlik görevlilerine ihtiyaç bulunmaktadır. Başvuru yapacak özel güvenlik görevlisi adaylarında aranılan özellikler: Özel güvenlik kimlik kartı sahibi bulunmalı, 20-40 yaş arası, Gece vardiyasında çalışabilecek durumda olmalı, İnşaat ve Şantiye güvenliği konusunda tecrübeli olunmalı. Proje İş koşulları: Maaş+SSK+Yemek ücreti+Yol ücreti.

The post Üsküdar Şantiye Güvenliği için güvenlik personelleri first appeared on ISP Özel Güvenlik İş İlanları.>
Read more ...

Beykoz Şantiye Güvenliği için güvenlik görevlileri

İstanbul Anadolu Yakası – Beykoz ‘da bulunan şantiye güvenliğinde görevlendirilmek üzere bay özel güvenlik görevlileri aranmaktadır. Güvenlik görevlisi adaylarında aranılan özellikler: Özel güvenlik kimlik kartı sahibi olunmalı, 20-40 yaş arası, Gece vardiyasında çalışma engeli olmamalı, Şantiye ve inşaat güvenliği konusunda uzman olunmalı. Proje İş koşulları: Maaş+SSK+Yemek ücreti+Yol ücreti.

The post Beykoz Şantiye Güvenliği için güvenlik görevlileri first appeared on ISP Özel Güvenlik İş İlanları.>
Read more ...
Debug: 5
newsurl http://isilanlari.ispozelguvenlik.com.tr/ilan/santiye/feed/ number 5 lang printpubdate max 6 number 5 max 6

Yoruma kapali. 
 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız