Spor Organizasyonları ve Spor Tesisi Güvenliği

SPOR ORGANİZASYONLARI GÜVENLİĞİ ve SPOR TESİSLERİ GÜVENİK HİZMETLERİ (Stadyum ve Spor tesisi koruma, Maç Güvenliği) Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve […]

devam...

SPOR ORGANİZASYONLARI GÜVENLİĞİ ve SPOR TESİSLERİ GÜVENİK HİZMETLERİ
(Stadyum ve Spor tesisi koruma, Maç Güvenliği)

Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve spor malzemelerinin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle spor salonları ve stadlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Futbol stadyumu güvenlik hizmetleri

Futbol stadyumu güvenlik hizmetlerimiz

ISP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ AŞ. olarak işbu spor karşılaşması ve spor tesisi güvenlik ve koruma hizmetini; Anlaşmalı ve sürekli veya geçici güvenlik hizmetleri adı altında başarıyla yürütmekteyiz.

Spor salonu, Stad ve Maçlarda başlıca RİSK UNSURLARI

Stadyum ve Maç riskleri

Stadyum ve Maç riskleri

Kabahat ve Suçlar (hırsızlık , kapkaç , gasp , nas-ı ızrar (mala zarar verme suçu) v.b.
Maçlarda karışıklık (kargaşa , taciz ,  kavga vs. spekülasyonlar)
Aşırı fanatizm (holiganizm)
Politik konjonktürlerden dolayı ulusal-uluslararası takımların hedef olması
Spor klubü merkezleri, spor sahaları ve tesise karşı gelebilecek zararlar

Basketbol Stadı Güvenlik hizmetlerimiz

Basketbol Stadı Güvenlik hizmetlerimiz

ISP AŞ olarak konusunda uzman kadrosu ile tüm futbol, basketbol, voleybol, tenis, formula yarışları ve sair spor organizasyonlarında oluşturulan güvenlik çemberinin yanısıra, hazır halde bekletilen mobil operasyon ekipleriyle genel asayiş ve güvenliğin sağlanması için her türlü önlemi büyük bir ciddiyetle almaktayız.

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız