FlickRSS plugin not installed

ISP

ISP Anonim şirketi ve ortakları olarak Özel Güvenlik hizmeti sunmaya başladığımız tarihten bugüne kadar başta hukukilik, doğruluk, adalet, gizlilik, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı kalarak özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak, tüzel ve özel kişiliklerin kendilerini ve korumaya değer haklarını güvende hissetmesini sağlamak, maddi ve manevi değerleri güvence altına almak amacına yönelik uygulamakta olduğumuz sistem, ISP Özel Güvenlik Anonim Şirketi tarafından benimsenen temel çalışma ilkesi olmuştur.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİMİZ :

  • Kurumsal Koruma
  • Tesis – Mekan Koruma
  • VIP Özel Koruma
  • Para ve Değerli Eşya Nakli
  • Stad ve Organizasyon Güvenliği
  • Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri
  • Elektronik Güvenlik Sistemleri
  • K9 Eğitimi
  • Özel Güvenlik Personeli Eğitimi

Özel güvenlik hizmetleri konusunda köklü bir firma olan ISP AŞ. tecrübesini ortakları ve onların bilgilerine ve tecrübelerine dayandıran nadir firmalardandır. Anonim ortaklarımız sektörün ileri gelen firmalarından, konusunda uzman kişilerden ve hukukçulardan oluşur. Bu açıdan emsal

Sosyal bir varlık olan insanın topluluk dahilinde yaşaması, onun tabiatından kaynaklanan bir zorunluluktur. Fakat ekonomik ve kültürel değişimlerin beraberinde getirdiği sorunlar, özellikle son yıllarda gerek dünyada ve gerekse ülkemizde korkutucu bir biçimde artış gösteren suç oranları ve terörist eylemlere karşı, caydırıcı, akılcı ve ciddi güvenlik önlemleri alma gerekliliğini ortaya koymuştur.

Temel anlamı ile güvenlik önlemi; “Bir tehlikenin risk durumunda kalmasını sağlayarak, gerçekleşmesine meydan vermemektir.”

5188 sayılı ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN ve bu yasa ile ilgili yönetmelik hükümlerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan ISP GÜVENLİK HİZMETLERİ özel güvenlik firması bu kanunun aradığı özelliklere sahip, ‘EĞİTİMLİ, DENEYİMLİ VE PROFESYONEL’ kadroları ile sizlere, kurum ve kuruluşlara ‘EN DOĞRU GÜVENLİK HİZMETİ’ vermeyi amaçlayan özel bir güvenlik şirketi olmayı şiar edinmiştir.


Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız