Kalite Politikası

Koşulsuz  Müşteri Mutluluğu “1” Numaralı işimizdir ve amaç edindiğimiz kalite politikasının ön koşuludur. Hizmet verdiğimiz sektörde pazardan pay almanın rekabet edebilmenin değişen Pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin “koşulsuz müşteri mutluluğu” olduğu bilinci ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı hizmeti, bir yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz. Önce Kalite                                                                                           […]

devam...

Koşulsuz  Müşteri Mutluluğu “1” Numaralı işimizdir ve amaç edindiğimiz kalite politikasının ön koşuludur.

Hizmet verdiğimiz sektörde pazardan pay almanın rekabet edebilmenin değişen Pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin “koşulsuz müşteri mutluluğu” olduğu bilinci ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı hizmeti, bir yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz.

Önce Kalite                                                                                          

Müşteri mutluluğunun sağlanması için mükemmel hizmete sahip olmalıyız. Sunduğumuz hizmetle kalitenin bölünmez bir bütün olduğunu, ilk defasında zamanında ve her defasında devamlılığını sağlamak gerektiğini biliyor ve “Önce Kalite” diyoruz

Sürekli Araştırma, Geliştirme, Eğitim Başarımızın Temelidir.      

Hizmetimizin kalitesinde, güvenirliliğinde ve rekabet yeteneğimizin korunmasında mükemmel olmak için, personelimizle oluşturduğumuz büyük ailenin, temel ilkelerimiz doğrultusunda birlikte gelişimini amaçlıyoruz.

Takım Çalışması İşleri Yürütme Tarzımızdır.                                   

Gerçek rekabet ortamında personelimizi sadece, bireysel karar alabilen bir eleman değil, birbirine güvenen, saygı duyan, destekleyen ve etkin iletişime dayalı, açık ve önyargısız çalışma ortamına sahip “Gerçek Bir Takım Oyuncusu” olarak yetiştirmeyi ve çalıştırmayı hedefliyoruz.

Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük Vazgeçilmez Prensibimizdir

Tüm çalışmalarımızda yasalara ve ahlak kurallarına uygun hareket ederek, çevremizin  saygınlığını kazanarak, ülkemiz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle hedeflerimizi gerçekleştirmek öncelikli görevimizdir.

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız