Şirket Tarihçesi

TARİHÇEMİZ Şirketimizin fiili kuruluşu 1990′lı yıllara dayanır. Henüz 5188 sayılı kanun çıkmadan önce fiili ve kurumsal olarak güvenlik hizmetleri veren firmamız ilgili yasanın çıkmasını müteakiben yasal olarak Resmi olarak Güvenlik hizmeti sunmaya başladığı 2010 yılından bugüne kadar doğruluk, adalet, gizlilik, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı kalarak güvenlik ihtiyacınızı karşılamak, sizlerin kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak amacına […]

devam...

TARİHÇEMİZ

Şirketimizin fiili kuruluşu 1990′lı yıllara dayanır. Henüz 5188 sayılı kanun çıkmadan önce fiili ve kurumsal olarak güvenlik hizmetleri veren firmamız ilgili yasanın çıkmasını müteakiben yasal olarak Resmi olarak Güvenlik hizmeti sunmaya başladığı 2010 yılından bugüne kadar doğruluk, adalet, gizlilik, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı kalarak güvenlik ihtiyacınızı karşılamak, sizlerin kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak amacına yönelik uygulamakta olduğumuz sistem, ISP Güvenlik Grubunun temel çalışma ilkesi olmuştur.

ISP Özel Güvenlik AŞ.’nin kurucuları 2003 yılında başlattıkları çalışmalarına yakın mücadele teknikleri uzmanları, Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görevlerini başarıyla tamamlamış kariyer sahibi kişileri de kadrosuna dahil ederek devam etmektedir.

Özel güvenliğin günümüzdeki üzerinde çalışmalarda bulunan Devletimiz hizmetin gereklerine ilişkin 5118 sayılı kanunla Özel Güvenlik Birimlerine yeni yetki ve güçler katmıştır.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun ve bu kanuna ilişkin yönetmelik hükümleri doğrultusunda, İçişleri Bakanlığının …. belge no’lu Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi ile hizmet  veren ISP AŞ, gelişen teknolojik kurallar doğrultusunda; merkezi Frankfurt-Almanya’da bulunan uluslar arası belgelendirme kuruluşu DQS tarafından …. nolu sertifika ile belgelendirilmiş ve DIN EN ISO 9001 2000 kalite yönetim sistemi ile sizlere en verimli hizmeti sunmakta olup, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen 34/….. nolu Hizmet Yeri Yeterlilik  Belgesi’ne (HYB) sahiptir.

ISP AŞ., merkezi Moskova’da olan (INTERNATIONAL SECURITY LEAGUE) Uluslararası Güvenlik Birliği’ne üye tek Türk Güvenlik Şirketidir.

ISP Güvenlik, 5188 sayılı kanunun aradığı özelliklere sahip, eğitimli, deneyimli ve yüksek hizmet kalitesi ile sizlere en doğru güvenlik hizmetini sunmaya devam edecektir.

Unutulmamalıdır ki güvenlik en az risk demektir ve güvenliğin tasarrufu olmaz.

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız