Fiziki Güvenlik ve Güvenlik Teknolojileri

Fiziki güvenlik, iyi ve kaliteli güvenlik teknolojileri ile desteklendiği takdirde hem caydırıcı hem de önleyici ve hem de suç ve faile ulaşmada kolaylık sağlayan ayrılmaz bir ikili oluştururlar.  Fiziki güvenlik; Belirli bir binayı, bir alanı ya da bir bölgeyi güvenlik görevlileri tarafından koruma altına almak demektir. Fiziksel güvenlikte kalifiye insan gücü kullanılır. Elektronik güvenlik ise bir binayı, bir alanı veya bir bölgeyi teknolojik […]

devam...

Fiziki güvenlik, iyi ve kaliteli güvenlik teknolojileri ile desteklendiği takdirde hem caydırıcı hem de önleyici ve hem de suç ve faile ulaşmada kolaylık sağlayan ayrılmaz bir ikili oluştururlar. 

Fiziki güvenlik; Belirli bir binayı, bir alanı ya da bir bölgeyi güvenlik görevlileri tarafından koruma altına almak demektir. Fiziksel güvenlikte kalifiye insan gücü kullanılır. Elektronik güvenlik ise bir binayı, bir alanı veya bir bölgeyi teknolojik güvenlik ekipmanları kullanarak kontrol altında tutmak demektir.

Biyometrik güvenlik sistemi

Biyometrik güvenlik

Gelişen teknoloji ile  elektronik güvenlik sistemleri tarafından sunulan hizmet sayesinde işletmelerin verimliliği ve performansı artmakta , işletmeyle ilgili doğru bilgi akışı sağlanmaktadır. Bunların sonucunda teknik hizmetlerin kalitesi, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktadır.

Biz, ISP AŞ.; Fiziksel güvenliğin yanında elektronik güvenliğin de kullanıldığı hava limanları, mağazalar, hipermarketler , Alışveriş merkezleri, depolar, antrepolar, fabrikalar ve benzeri korunması gereken alanlarda, her ölçekteki projelerde kurulum , eğitim ve satış sonrası teknik desteğimizi  365 gün 24 saat esası ile çağrı merkezimiz aracılığı ile sağlamakta, bununla birlikte özel güvenlik görevlilerimizin her yeni teknolojiyi kolayca kullanabilecekleri bir şekilde eğitimini sağlamaktayız.

Bu çerçevede fiziki güvenlik hizmetlerinin yanında kullandığımız/kullanabildiğimiz özel güvenlik teknolojileri şunlardır;

Fiziki güvenlik teknolojileri

Fiziki güvenlik teknolojileri

● Biyometrik sistemler
● Müşteri davranışı ölçümleme sistemleri
– Kişi sayma sistemleri
– Elektronik müşteri ölçümleme sistemleri
– Elektronik mağaza performans ölçümleme sistemleri
– Vitrin sergileme performans ölçümleme sistemleri
  ●   Personel devam kontrol sistemleri (PDKS)
  ●   Elektrikli kilit sistemleri
  ●   Kartlı, şifreli, turnikeli geçiş kontrol sistemleri (AC)
  ●   Görüntülü kapı telefon sistemleri
  ●   Bekçi tur kontrol sistemleri
  ●   Soygun alarm güvenlik sistemleri
  ●   Yangın algılama ve ihbar sistemleri
  ●   Otomatik kapı ve otopark bariyer sistemleri
  ●   X-ray bagaj kontrol sistemleri
  ●   Kapı ve el tipi metal arama detektörleri
  ●   Sesli ve görüntülü giriş kontrol sistemleri
  ●   Kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV)
  ●   Dış alan elektronik güvenlik sistemleri
  ●   Erken uyarı sistemleri
  ●   Elektronik ürün gözetleme sistemleri (EAS)
  ●   Ürün güvenliği ve lojistik yönetimi (ID/RFID)

ISP AŞ olarak, Fiziki güvenlik veya Güvenlik teknolojilerinin tek başına kullanılmasındansa bunları entegre bir şekilde kullanmanın, birinin diğerinin yerini dolduramayacağının bilincinde olduğumuzu, tek başına kullanılan bir güvenlik teknoloji ürününün suç oluştuktan sonra ancak faili (suçluyu) yakalamaya yarayacağını, oysa fiziki güvenlik hizmetleri ile desteklenen teknoloji sayesinde suçun oluşmasının önleneceğini önemle belirtmek isteriz.

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız