VIP Güvenlik Hizmetleri

VIP Güvenliği ve VIP Yakın Koruma Hizmetleri Profesyonel VIP güvenlik hizmetleri çerçevesinde; Kişi veya kişilerin tehdit altında olması durumunda özel yakın koruma ekibimiz , kişinin (kişilerin) günlük hayatını mümkün olduğunca az ölçüde etkileyecek şekilde hareket ederek  her türlü teçhizat ve eğitimle desteklenmiş bir biçimde yüksek seviyeli özel koruma önlemleri alarak hizmet verir. Kamuya malolmuş kişilerin […]

devam...

VIP Güvenliği ve VIP Yakın Koruma Hizmetleri

Vip güvenlik

Vip güvenlik hizmetimiz

Profesyonel VIP güvenlik hizmetleri çerçevesinde; Kişi veya kişilerin tehdit altında olması durumunda özel yakın koruma ekibimiz , kişinin (kişilerin) günlük hayatını mümkün olduğunca az ölçüde etkileyecek şekilde hareket ederek  her türlü teçhizat ve eğitimle desteklenmiş bir biçimde yüksek seviyeli özel koruma önlemleri alarak hizmet verir.
Kamuya malolmuş kişilerin hangi nedenlerden dolayı koruma personeli talebinde bulunduğu görüşmeler sonucu tespit edilir ve kişinin risk ve yaşam biçimine uygun koruma grubu oluşturulur. VIP Koruma personeli sayısı arttıkça kullanılan ve bulundurulacak malzeme de çeşitlilik gösterir.

Yakın koruma görevlisi

Yakın koruma görevlisi

VIP Yakın Koruma Prensiplerimiz

Yakın koruma sertifikası olan, yakın koruma teknikleri hakkında bilgi sahibi kalifiye personelle çalışmak.
Her zaman tehlike vardır düşüncesi ile hareket etmek.
Önceden planlanmış toplantı, seminer, sempozyum, konferans, konser… gibi organizasyonlarda öncü ekip göndererek, keşif yaptırmak.

VIP HİZMETLERİ

Öncü güvenlik çalışması:
İntikal ve dönüş güzergahının incelenmesi,
Güvenli alanlar ve mola yerlerinin tespiti,
Güzergahın seçimi, alternatif güzergah ve tatbikat,
Program alanı ve çevrenin araştırılması.

Hizmet Şekilleri
–         VIP koruma
–         Araçlı koruma
–         İkamet koruma
–         Aile fertleri koruma
ISP AŞ,  VIP özel yakın koruma hizmetini, 5188 sayılı yasa çerçevesinde ve diğer güvenlik güçleriyle yakın işbirliği halinde gerçekleştirir.

[wp-simple-survey-1]

Yoruma kapali. 

Aranan Konuyu Bulma

ISP Özel Güvenlik şirketi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz konular için iletişim sayfasını veya ISP Özel Güvenlik şirketi İstanbul Avrupa Yakası (merkez ofis): 0212 543 5188 numaralı telefon numarasını, Asya Yakası mobil temsilciliği : 0543 543 5188 no'lu GSM telefonu arayabilirsiniz. Not: Telefon numaramızı 5188 sayılı yasa numarasıyla memorize edebilirsiniz.

ISP Güvenlik İş İlanları

ISP Güvenlik İş İlanları

Çözüm Ortaklarımız